Září 2016

CINEMA: Fall 2016

24. září 2016 v 23:14 | Sheilene |  Diary

Úvodem bych chtěla poděkovat všem, kteří si můj předchozí článek "Nenávidím letní prázdniny" přečetli, vyjádřili se k němu a podělili se o své vlastní zkušenosti. Nesmírně si každého komentáře vážím. <3
Tento článek jsem původně chtěla vydat včas. No září už je skoro za náma, takže jsem trošku pozadu, ale co naplat. Aspoň už teď můžete některý z uvedených titulů ohodnotit a ne/doporučit mi ho.
Na většinu bych docela ráda šla do kina, ale nic se nemá přehánět, takže to budu muset trochu poredukovat a počkat si. No méně keců, více filmů, že? :D

Nenávidím letní prázdniny

17. září 2016 v 23:08 | Sheilene |  Diary
Vím, že je to už pěkná doba, co jsem přidala deníčkový článek, ale ono ani není o čem psát. Spousta lidí si z prázdnin přináší miliony zážitků, ale já ne. Pro mě je to jenom neskutečně dlouhé nudné období..
Jako malá jsem si prázdniny užívala plnými doušky. Každý den přinášel vyhlídku na řádění venku bez povinností a s rodiči jsme to prokládaly výlety na různé hrady a zámky po republice. Po pár letech nás to však už omrzelo, a tak se cílovou destinací stávaly hlavně zoologické zahrady, protože zvířátka nikdy nezklamou. Ty dva sladké měsíce volna pokaždé strašně rychle uplynuly a ani ve snu by mě nenapadlo, že je jednou budu nenávidět.


S přibývajícím věkem se prázdniny staly nudnější. Přátelé kolem jezdili pryč pod stan nebo s rodiči na dovolenou do zahraničí. Já jim jen tiše záviděla, protože jsem u moře nikdy nebyla a bylo mi jasné, že s našima se tam ani nikdy nepodívám. A proč jsem nejela aspoň pod ten stan? No víte, rodiče jsou starší a mají zastaralé názory. Takže i když se naskytlo nějaké to pozvání na výlet, bylo zamítnuto. A to má za následek, že se už přátelé ani neptaj a rovnou se mnou nepočítaj..
Po mých 15-ti letech přišlo rýpání, že bych si taky měla najít nějakou brigádu, a tak jsem se na pár místech optala, ale bohužel to neklaplo. A tak i v 17-ti jsem měla celé prázdniny volné a nevěděla co s časem. Sledovala jsem filmy, hrála hry a čekala, kdy si nějaká kamarádka udělá na mě chvilku a půjdeme spolu ven. Navíc jsem byla neustále pod palbou nadávek, že nic nedělám a ostatní někde makaj.

Head & Shoulders apple fresh

7. září 2016 v 18:37 | Sheilene |  Recenze - Kosmetika
Výsledek obrázku pro head & shoulders apple fresh

Jistě každý z vás si vzpomene na nějakou tu reklamu na Head & Shoulders, kde jsme ujišťováni, že nás na 100% zbaví nežádaných lupů. Já osobně patřím mezi lidi, kteří ještě nemají svůj oblíbený šampon, a tak zkouším další a další.. nebo někteří to hold neřeší. :)

"Tento šampon obsahuje směs svěžíchvůní jablek, myje důkladně vaše vlasy do hloubky i pokožku hlavy. Je obzvláště účinný na mastné vlasy, které zanechává s pocitem lehkosti, svěžesti a až 100% bez lupů s energickou vůní jablek."

Toto nám výrobek slibuje, ale jak je tomu doopravdy?
Jablečný Head & Shoulders jsem měla už dvakrát. Vůně je skvělá a proto mám tento šampon ráda. Co se týče lupů, tak na 100% vás jich skutečně nezbaví, ale nějakého zlepšení by jste si všimnout měli. Vlasy mám lehce nadýchanější a můžu říct, že s tímto šamponem jsem spokojená. :)

A jaké máte zkušenosti s Head & Shoulders vy?

Skins #3

2. září 2016 v 15:49 | Sheilene |  Recenze - Filmy & Seriály
SPOILER ALERT!
Nová série, nová generace. V 2. sérii se nám všichni rozutekli a do popředí se dostává Effy, která na mě stále působí negativním dojmem. Jo, je to sexy kočka, ale tam zatím její pozitiva končí. Často dělá hloupá rozhodnutí, ale pomalu každý jí všechno odpustí. That's unfair..
Pandora mi k srdci taky zrovna dvakrát nepřirostla.. so much stupid! Nic nechápe, na všechno čumí, jak tele na nový vrata a občas přemýšlím, proč jí Effy vlastně toleruje.. i když Pandora je spíš takový její ocásek, co za ní běhá. Ale hodně mě pobavila její tetička s "čajíčkem a koláčky". :D
Velmi mě zaujaly dvojčata Emily a Katie. Jedna potvora, co s druhou zachází, jak se špinavým kusem hadru. Bohužel Emily si to nechá líbit. No samozřejmě jsem si "slabší kus" oblíbila více. Je taková roztomilá a má super barvu vlasů (červená). :3 I'm working on it! Navíc věřím, že se jí podaří ze sestřina stínu vystoupit. :)
Thomas na mě zapůsobil, jak s přehledem utřel místního obávaného kreténa, co si myslí, kdovíjak není drsnej. Ty papričky byly prostě HOT! :D