Listopad 2016

The Order 1886 - Review

8. listopadu 2016 v 15:57 | Sheilene |  Recenze - Hry
Výsledek obrázku pro the order 1886

Hra mě zaujala už před lety, když se objevila na kanálu youtubera GoGa, který ji dostal. The Order nikdy nedohrál (nebo to aspoň nevydal).. vlastně se nedostal ani do poloviny. Avšak já se nakonec k tomuhle kousku dostala a 3 dny propařila.
Strašně se mi líbí, jak je celkově hra zpracovaná. Přijde mi vážně originální. Do očí torchu bijí moderní zbraně a jiné vymoženosti, které by v té době neměly nic pohledávat. Ale právě to je jeden z důvodů, proč jsem si hru tak oblíbila (dalším byl například Lafayette, který mi okamžitě přirostl k srdci).

Občas hra působí trošku jako film, protože je nabitá scénami, které jsem využívala k popíjení kávy. Ale člověk se nemusí bát, že by si nezahrál. Grafika je také moc pěkná.. Nejen u scén, kdy hráč pouze sleduje děj, ale i ve chvílích, kdy drží ovladač pevně v rukách a snaží se zbavit nepřátel.
Jediné, co mě mrzí, je, že ke hře neudělali český překlad, takže se člověk musí spokojit maximálně s anglickými titulky. Což mi někdy dělalo problém, protože nemám tak obrovskou slovní zásobu a mnoha slovíčkům jsem nerozumněla a musela si domýšlet, o čem se vlastně baví. A popravdě tam toho nakecali dost. To ovšem nikomu nezabrání, aby pochopil hlavní linii příběhu.